Titles you rated
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 5.0
1899Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The Ghost DetectiveRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 3.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5