Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5