Movies
Ratings
159
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5