Titles you rated
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0