Movies
Ratings
58- HURURUKRated ★ 5.0
Tamako Love StoryRated ★ 5.0- Corpse Party OVARated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 5.0- Remembrance of MBRated ★ 0.5
Going by the BookRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 5.0
CandymanRated ★ 3.5- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 5.0
Looking for Magical DoremiRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Magical DoReMiRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 5.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 5.0
TagRated ★ 0.5
MoneyRated ★ 1.5
SocialphobiaRated ★ 1.5- YumRated ★ 5.0