Series
Ratings
161
StyleRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
- IslandRated ★ 4.5
- My Love PatzziRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 5.0- School 2Rated ★ 4.0
- School Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
TripleRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5