Titles you rated
Master's SunRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Family's FormRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Residential ComplexRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0- Mother GamesRated ★ 3.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
RikuohRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5