Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 4.0
The LiarRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.5