Movies
Ratings
52
We Are BrothersRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0