Movies
Ratings
350
Little ManRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0