Movies
Ratings
246
3670Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 1.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0