Titles you rated
Little GirlRated ★ 4.5
Nowhere SpecialRated ★ 4.0
Reservation RoadRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
WildlifeRated ★ 2.0
There Will Be BloodRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 3.0
Rescue DawnRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0
DetentionRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 1.5
JexiRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.5
By the Grace of GodRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5