Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.0
Chief KimRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 1.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
Witch HuntRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 1.5
LiveRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5