Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0