Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5