Movies
Ratings
734
AvatarRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Great BeautyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Jaws 3-DRated ★ 1.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Hitchcock/TruffautRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
Lake Placid 3Rated ★ 1.0- Lake Placid 2Rated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0