Titles you rated
ORESUKI: Are you the only one who loves me?Rated ★ 2.5
KRated ★ 3.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.0
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 3.5
The Morose Mononokean IIRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.5
AnotherRated ★ 5.0
Angels of DeathRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 4.5
- Kakegurui ××Rated ★ 4.5
Fire Force Season 2Rated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 5.0