Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5