Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Tomorrow WarRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Ninja ScrollRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5