Titles you rated
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- DopesickRated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
SandglassRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5