Movies
Ratings
110
Home AloneRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0