Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5