Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0