Titles you rated
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0