Series
Ratings
92- Men on a MissionRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Veronica MarsRated ★ 3.5
NikitaRated ★ 4.0
NikitaRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Royal PainsRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0