Series
Ratings
74
Girl From NowhereRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.0
FingersmithRated ★ 3.0
HealerRated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 1.0
PastaRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0