Movies
Ratings
36
The Jungle BookRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Carlito's WayRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0