Titles you rated
Don't ClickRated ★ 1.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0