Movies
Ratings
353
TakenRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Broken ArrowRated ★ 3.0
The Inspector Wears SkirtsRated ★ 2.5
Collateral DamageRated ★ 3.5
Money TrainRated ★ 3.5
TubeRated ★ 2.5
Two Cops 3Rated ★ 2.0
RoboCop 2Rated ★ 3.5
Wild Wild WestRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.5
The GrudgeRated ★ 2.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.5