Titles you rated
I WishRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0