Titles you rated
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0