Titles you rated
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0