Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
ReLIFERated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5