Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0