Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 1.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5