Titles you rated
SkinsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Momo SalonRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Marriage ContractRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0