Series
Ratings
29
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5- SoulmateRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5