Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
3rd Rock from the SunRated ★ 1.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
A Song to the SunRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 2.5
The Perfect InsiderRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0