Series
Ratings
32
Bridal MaskRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0