Movies
Ratings
162
The WolverineRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5