Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
AnastasiaRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0