Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
LucyRated ★ 0.5
MoneyballRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5