Series
Ratings
89
Padam PadamRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Galileo XXRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
D-DayRated ★ 0.5
GalileoRated ★ 5.0
Galileo ZeroRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
BigRated ★ 0.5
Code Blue Season 2Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 0.5- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 5.0