Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5