Titles you rated
- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0