Movies
Ratings
21
The Truman ShowRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0