Titles you rated
LostRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0