Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0