Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5- AirPods 4: SomedayRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The Swan Song of Fedor OzerovRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
An Urban AllegoryRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.0