Movies
Ratings
18
The Imitation GameRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
IdentityRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5